Frank van Leer Telling is not selling recensie

Frank van Leer Telling is not selling recensie

Telling is not selling

De kunst van een deal sluiten

  • Auteur: Frank van Leer (Nederland)
  • Soort boek: boek met verkooptechnieken
  • Uitgever: Prometheus
  • Verschijnt: 4 februari 2025
  • Omvang: 192 pagina’s
  • Uitgave: paperback
  • Prijs: € 22,50
  • Boek bestellen bij: Bol / Libris

Frank van Leer Telling is not selling recensie

Als er in de media een boekbespreking, review of recensie verschijnt van Telling is not selling, het boek over de kunst van een deal sluiten, geschreven door Frank van Leer, dan besteden we er op deze pagina aandacht aan.

Flaptekst van het boek van Frank van Leer over verkopen en verkooptechniek

Ben je op zoek naar nieuwe inspiratie om jezelf, een nieuw concept of een product te verkopen? Of wil je bij een nieuwe klant binnenkomen met een verrassende aanpak? Telling is not selling is een enorme verzameling heldere voorbeelden en mooie verkoopverhalen uit de praktijk. Variërend van street smart te werk gaan, conceptueel kunnen denken, presenteren met impact, tot en met brutaal om de order durven vragen.

Met meer dan vijfentwintig jaar internationale ervaring als trainer en coach heeft Frank van Leer accountmanagers en directieleden van de meest uiteenlopende bedrijven en internationale organisaties op commercieel gebied getraind.

Op een vlotte manier worden alle salesvalkuilen beschreven en lees je hoe je hier met speels gemak omheen kunt laveren en moeilijke situaties kunt veranderen in een verkoopkans. Voor zowel de startende businessdeveloper die cold calls moet maken als de ervaren salesmanager is dit een boek vol eyeopeners en inspirerende voorbeelden. De ervaringen met uiteenlopende salesculturen in verschillende landen maken dit boek daarbij extra leerzaam en hoogst vermakelijk.

Frank van Leer woont in Amsterdam, is getrouwd en heeft twee kinderen. Als trainer en spreker wordt hij ingehuurd door de meest uiteenlopende bedrijven in binnen- en buitenland. Hij heeft een achtergrond in sales. Van zijn hand verschenen eerder Tobbers en toppers (2006), Verkopen met tegenwind (2010) en De impact factor (2017). Zijn nieuwste boek Telling is not selling is vanaf begin februari 2025 verkrijgbaar.

Bijpassende boeken