Marie-José Verweij De opgraving recensie en informatie van de inhoud van de nieuwe Nederlandse thriller. Op 3 februari 2025 verschijnt bij De Crime Compagnie het nieuwe thriller van Marie-José Verweij over archeoloog Anouk. Hier lees je informatie over de inhoud van het boek, de schrijfster en over de uitgave.
Marie-José Verweij De opgraving recensie en informatie
Als er in de media een boekbespreking, review of recensie verschijnt van De opgraving, de thriller van Marie-José Verweij, dan besteden we er op deze pagina aandacht aan.
De opgraving
- Auteur: Marie-José Verweij (Nederland)
- Soort boek: Nederlandse thriller
- Uitgever: De Crime Compagnie
- Verschijnt: 3 februari 2025
- Omvang: 300 pagina’s
- Uitgave: paperback / ebook
- Prijs: € 21,99 / € 8,99
- Boek bestellen bij: Bol / Libris
Flaptekst van de nieuwe thriller van Marie-José Verweij
Mysterieus massagraf in Vianen decor voor thriller.
Archeoloog Anouk wordt ingeschakeld bij het onderzoeken van een massagraf in Vianen. Samen met haar aantrekkelijke collega Cas gaat ze aan de slag om te achterhalen wat zich op deze plek heeft afgespeeld.
In haar zoektocht wordt ze van alle kanten tegengewerkt, niet in de laatste plaats door de omwonenden. Wanneer ze een vreemde ontdekking doet, ontrafelt zich een gruwelijke waarheid.
Het massagraf dat in dit boek beschreven wordt, is daadwerkelijk gevonden in Vianen, waar Marie-José is opgegroeid. Nog steeds is er veel interesse naar de vondst.
Marie-José Verweij is geboren in 1986. Ze groeide op in de stad Vianen in de provincie Utrecht. Naast copywriter is ze is thrillerschrijfster bij de Crime Compagnie. Dat Marie-José ooit iets met schrijven zou gaan doen verbaasde haar directe omgeving niet. Al van kleins af aan was ze gek op lezen, elke woensdag in de bibliotheek te vinden en op haar achtste schreef ze haar eerste verhaal, waarvan niemand geloofde dat ze het écht zelf had geschreven. Haar thrillerdebuut Met onbedachte rade verscheen in 2021. In 2024 verscheen haar tweede thriller Geen weg terug, gevolgd in 2025 door Het massagraf. Tegenwoordig woont Marie-José met haar man Lennard in Italië.